Menu Content/Inhalt
Dzień Matki w DDK

Dzień Matki, to święto niezwykłe. Wyrażamy w nim całą miłość, wdzięczność i szacunek. Pamiętamy o Matce zawsze, lecz w ten dzień szczególnie.

Pewien pisarz łotewski napisał:
"Włóż białą koszulę i wyczyść matce buty. Podziękuj swemu ojcu i matce za to, że dali ci serce zdolne do miłości. Podziękuj matce swojej ukochanej! "

Pragniemy podziękować Mamom za każdy dzień ich istnienia. Za to, że były małymi dziewczynkami, w których kochali się chłopcy z klasy. Za lata młodości i randki. Za uśmiech, beztroskę.

Z okazji MDM 26.06.2017 r. w DDK odbył sie koncert ph.: "Matka - to najpiękniejsze słowo na świecie" dla zaproszonych mieszkanek Spółdzielni Mieszkaniowej, na który przybyły: Przewodnicząca Komisji Społ-Kult OSM Ag. Rogalińska, Z-ca Przewod. Komisji Społ -Kult OSM W. Dziadowicz, Członkini Rady Nadzorczej OSM M. Woźnicka- Kuzdak. Program poprowadziła instr. Grażyna Turczyńska.

Symboliczną laurkę złożoną z tańca, muzyki, piosenki zadedykowaną dla wszystkich mam za ich trud w wychowanie dzieci, za ich bezinteresowna, dozgonną miłość, ofiarowały dzieci z PP Nr 7 pod kierunkiem Marzeny Mazur i PSP nr 3 pod opieką Jacka Borkowskiego. Mamy otrzymały słodki poczęstunek i upominek.

.

 
designed by www.madeyourweb.com