Menu Content/Inhalt
Pułaneczka
Dzień Matki w Pułaneczce PDF Drukuj Email

  23.05.2017r.   Świetlica „Pułaneczka” zaprosiła Mamy z os . Pułanki na koncert z okazji Dnia Matki p.h. Dla Ciebie Mamo”.

  Swoją obecnością zaszczyciły to spotkanie panie z Komisji Społeczno- Kulturalnej OSM pani Agnieszka Rogalińska - Przewodnicząca i Radna Powiatu, pani Wanda Dziadowicz - zastępca i pani Małgorzata Loranty - Syta – członek oraz panie z Rady Osiedla Pułanki.

  Koncert rozpoczął chór „Wiolinki” repertuarem przygotowanym pod kierunkiem pani Jadwigi Dadia. Na występie dla Mam nie mogło zabraknąć „perełek” pana Ryszarda Góry – Julii Tłuczkiewicz, Noemi Gocel, Natalii Bugajskiej i Anny Filipczak.

  Mamy otrzymały słodki poczęstunek i upominki wykonane przez dzieci z Klubu Plastycznego „Pędzelek” ze Świetlicy „Pułaneczka” pod kierunkiem pani Małgorzaty Suchojad.


Więcej…
 
Wernisaż wiosenny w "Pułaneczce" PDF Drukuj Email

„Przyszła wiosna, dobra wiosna, a z nią pora wielkanocna” i dlatego 06.04.2017 r.   w Świetlicy „Pułaneczka” odbył się wernisaż wystawy prac wiosennych dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 16, połączony z warsztatami plastycznymi „Wielkanocne ozdoby”. Dzieci śpiewały piosenki o tematyce wiosennej i ekologicznej przygotowane pod czujnym okiem ich pani – Joanny Bojek.

Wszystkie przedszkolaki, niektóre wspólnie z rodzicami chętnie pracowały ozdabiając pisankę – kolorowymi elementami przygotowanymi przez instruktora społeczno-kulturalnego Małgorzatę Suchojad.

Po wykonaniu zadania plastycznego dzieci otrzymały słodki poczęstunek i chwilę do zabawy.

 

Więcej…
 
Dzień Kobiet w Pułaneczce PDF Drukuj Email

8 marca wszystkie panie „Od Anny do Zuzanny” obchodziły Święto Kobiet.

7.08.2017r. Świetlica „Pułaneczka” zaprosiła Panie z osiedla Pułanki na koncert z okazji Dnia Kobiet.

Na uroczystość przybyły również zaproszona pani Prezes OSM Grażyna Orłowska i pani Kierownik działu społeczno- kulturalnego Beata Anasiak. Wśród gości były również Panie z Rady Osiedla „Pułanki” i pani z Komisji społeczno-kulturalnej pani Małgorzata Loranty - Syta.

Na koncercie wystąpiły – Julia Tłuczkiewicz „perełka” Ryszarda Góry i absolwentka KMD ze Świetlicy „Pułaneczka” i Chór „Wiolinki” pod kierunkiem Jadwigi Dadia.

Panie otrzymały słodki poczęstunek i „bukiecik tulipanów” wykonany przez dzieci z Klubu Plastycznego „Pędzelek” pod kierunkiem instruktora społeczno- kulturalnego -Małgorzaty Suchojad.

 

Więcej…
 
Ostatki u seniorów PDF Drukuj Email

28.02.2017r. w Świetlicy „Pułaneczka” odbyły się „ostatki dla seniorów”. Panie bawiły się w rytmie piosenek disco-polo i nie tylko.

Spędziły miło czas przy wspólnym poczęstunku w radosnej atmosferze i w gronie przyjaznych sobie osób.

 

Więcej…
 
Ferie zimowe „ZIMA WOKÓŁ NAS” 2017 PDF Drukuj Email

  Tegoroczne ferie zimowe od 30.01. do 10.02.2017 r. dzieci z „Pułaneczki” spędziły na zajęciach wspólnie z dziećmi z Osiedlowego Domu Kultury.

  Każdego dnia na dzieci czekała inna niespodzianka , bo te ferie to „ferie bez nudy”. W pierwszym tygodniu dzieci odwiedziły Muzeum w Częstocicach, gdzie na warsztatach plastycznych wykonywały płytę „retro” i uczestniczyły w lekcji muzealnej o ostrowieckim tenorze Januszu Popławskim.

  Uczyli się podstaw sztuk walki i wykonywali ćwiczenia na lekcji fitnessu dziecięcego.

  W BWA tworzyli wspólną , zespołową „mapę skarbów”, a na koniec tygodnia spotkali się z egzotycznymi zwierzętami na warsztatach zoologicznych w ODK. Szczególnie do gustu przypadły dzieciom jaszczurki , węże trochę ich onieśmielały.

  Atrakcją kolejnego tygodnia było wyjście do kina na film „Balerina”. Jak co roku dzieci w okresie ferii dwukrotnie odwiedziły filię Biblioteki przy ul. Sienkiewicza.

  Na zakończenie ferii zimowych dzieci oglądały teatrzyk „Misio Tulisio”, a po nim wesoło bawiły się w Mc Donalds.

  W czasie ferii każde dziecko znalazło dla siebie coś miłego, co sprawiło, że wszyscy byli zadowoleni, bo spędzili „ferie bez nudy

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 21
designed by www.madeyourweb.com