Menu Content/Inhalt
DDK
Halloveenowe straszydła

27.10.2017 r. w Dziecięcym Domu Kultury odbyła się zabawa okolicznościowa dla dzieci ph. "Halloveenowe straszydła". Uczestnikami imprezy były dzieci uczęszczające na zajęcia pozalekcyjne do DDK. Uczestnicy imprezy w barwnych, kolorowych przebraniach brali udział w rożnego rodzaju zabawach i konkursach. Głównym symbolem tego święta jest  podświetlona od środka dynia. Impreza zakończyła się słodkim poczęstunkiem, który dzieci przygotowały sobie same.

Więcej…
 
Jesienna harmonia

23.10.2017 r. Wieczór poetycki ph. "Jesienna harmonia" z cyklu "Każdy pisać może". Zaproszeni goście wysłuchali wierszy: Teresy Wiącek, Joanny Chruścińskiej,  Jadwigi Jastrząb, Bożenny Majewskiej, Bożeny Gniazdowskiej.

Więcej…
 
Barwy jesieni

20.10.2017 r. w Dziecięcym Salonie Sztuki odbył się wernisaż prac plastycznych z cyklu " Świat w oczach dziecka" - "Barwy jesieni". Wernisaż umiliły swoim występem artystycznym dzieci z przedszkola nr 7.

Więcej…
 
Plan zajęć w DDK w 2017/2018
 
Co nam Pani Jesień w darze przyniesie

19.10.2017r. w Dziecięcym Domu Kultury odbyła się impreza ekologiczna dla dzieci ph. "Co nam Pani Jesień w darze przyniesie". Zabawa rozpoczęła się wizytą pani Jesieni, która przybyła do dzieci z koszem pełnym skarbów. Uczestnicy brali udział w różnego rodzaju zabawach, konkursach i konkurencjach o tematyce jesiennej. W ramach zajęć plastycznych dzieci wykonały jesienne ludziki z ziemniaków, kasztanów, żołędzi i innych darów jesieni oraz owocowe jeżyki z pysznych jesiennych owoców.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 37
designed by www.madeyourweb.com