• Start
  • Aktualności
  • Szukaj
Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa

Menu głowne

  • Start
  • Aktualności
  • Napisz do nas
  • Dane teleadresowe
  • Władze OSM
  • Lokalizacja i zasoby
  • Domy kultury
    • Osiedlowy DK
    • Archiwum
  • Historia

Pro Mieszkaniec

  • Logowanie PRO Mieszkaniec
  • Opis i wniosek do pobrania
  • Instrukcja

Ogłoszenia

  • Komunikaty
  • Przetargi
  • Zamówienia unijne
    • Przetargi i zamówienia
    • Wybór ofert
    • Archiwum
  • Wolne lokale użytkowe
  • Praca

Informacje

  • Dla członków OSM
  • Akty prawne
  • Ochrona danych osobowych
  • Do pobrania
  • Poradnik
  • Przydatne
  • Projekty unijne
  • Remonty

Osiedlowy DK

Spotkania Opłatkowe

Grudzień jest miesiącem spotkań przedświątecznych różnych grup działających w ODK. Spotykają się więc harcerze, plastycy, seniorzy, samorządowcy, osoby samotne, a zarazem spółdziecly. Spotkaniom tym towarzyszą kolędy, pastorałki, życzenia świąteczne i ciepła, rodzinna atmosfera. Staje się więc, te uroczystości świąteczne okazją do wspólnego przeżywania i tworzenia wyjątkowego klimatu Świąt Bożego Narodzenia.
Najważniejszymi momentami, każdego spotkania, było podzielenie się opłatkiem - symbolem zgody i pojednania. Można było także porozmawiać o minionym czasie i o nadziejach związanych z nadchodzącym Nowym Rokiem. Symboliczne prezenty, zaproszonym gościom, przekazało Stowarzyszenie "Jaskółka".

Czytaj więcej: Spotkania Opłatkowe

Wernisaże

8 grudnia, w "galerii na Piętrze" w ODK odbył się wernisaż prac plastycznych wychowanków Pani Barbary Gołąbek a zarazem naszych młodych spółdzielców. Wystawa została zatytułowana "Kolorowy Swiat". Barwne prace zostały wykonane różnymi technikami. Wszyscy, którzy przybyli na otwarcie wystawy mogli się przekonać jak piękny jest to świat! Magia barw zachwyca i koi oczy przyzwyczajone do zimowej szarości. Dzieci zwiedziły także wystawę prac seniorów prezentowaną w sali klubowej. Obie wystawy można oglądać przez dwa miesiące.
Zapraszamy serdecznie i gwarantujemy, że pobyt w naszej Galerii z pewnością wpłynie pozytywnie na nastrój zwiedzających.

Czytaj więcej: Wernisaże

Mikołajki

Już 3 grudnia  przybył do Osiedlowego Domu Kultury Św. Mikołaj by wręczyć upominki dzieciom uczęszczającym na zajęcia świetlicowe. Dzieci otrzymały od Honorowego Gościa prezenty, w przygotowanie których zaangażowana była RO Os. "Sienkiewiczowskie". Słodki poczęstunek natomiast zapewniła wszystkim dzieciom Nasza Spłdzielnia, firma "Remondis" oraz Rada Osiedlowa Os. "XXV-Lecia PRL".
Jak przebiegała zabawa? Zapraszamy na foto-relację izyczymy miłych wspomnień.

Czytaj więcej: Mikołajki

Andrzejki

Dnia 26 listopada  odbyła się zabawa andrzejkowa dla dzieci i młodzieży uczęszczających na zajęcia od ODK. Byly wróżby, śpiewy i tańce. Był też słodki poczęstunek. 
Kto nie był niech żałuje!

Czytaj więcej: Andrzejki

Dzień Seniora

"Każdy z nas nosi piękno, cała sztuka polega na tym, żeby je odkryć" - E.Schmitt
To hasło towarzyszyło obchodom Dnia Seniora w domu kultury przy ul. Wspólnej, które odbyło się 25.11.2010r. Zaproszeni goście spotkali się w sali klubowej, by spędzić ze sobą parę miłych godzin. Były zyczenia, ciekawe rozmowy o sztuce, atrakcje serwowane przez firmę "Oriflame", "coś" na słodko a nawet wesołe śpiewy i tańce przy muzyce na "żywo".
Drodzy Seniorzy! Jeszcze raz Zyczymy Wam zdrowia, pomyślności, szczęścia i wielu udanych spotkań.

Czytaj więcej: Dzień Seniora

  1. Koncert muzyki gospel
  2. Zabawa plenerowa "Jesień w barwach liści"
  3. Wakacje '2010 - tydzień drugi
  4. Konkursy plastyczne i wernisaże w ODK

Strona 36 z 38

  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38