W dniu 14.11.2017 r. z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora, w Świetlicy "Pułaneczka", przy kawie i pysznym ciastku, odbyło się spotkanie dla mieszkańców osiedla Pułanki, na które przybyły również - Przewodnicząca RN OSM G.Chudzińska oraz Przewodnicząca Komisji Społeczno - Kulturalnej OSM M.Loranty-Syta.
W programie artystycznym, bardzo ciepło przyjętym przez mieszkańców, wystąpiły dzieci z PP Nr16 z gr.IV "Biedronek", przygotowane przez panie M.Banasik, L.Mozal. Zaśpiewały piosenki - "Zostań moją przyjaciółką", "Muczą krowy", "Śliweczki, pomidorek" oraz wspólnie ze wszystkimi piosenkę "O mój rozmarynie".
W II części programu wystąpiły Perły R.Góry, które swoim głosem zauroczyły seniorów - Krycia Gabriela - "Ada, to nie wypada", "Ja się boję sama spać", Wiączek Aleksandra - "Chłopiec z gitarą", "Twist Again", "Konik na biegunach", Filipczak Anna - "Halleluja", "Drzwi do kariery", Jedlikowska Zuzanna - "List do matki", "Udało się prawie" oraz Gocel Noemi - "Mój sen jak ognisko", "Ludzkie gadanie".
Program artystyczny zakończyła instr K.Górnisiewicz dedykując seniorom w dniu ich święta wiersz i piosenkę swojego autorstwa - "Nie wiem" i "Moje EM".
Ogólnie w spotkaniu udział wzięło 55 osób. Program przygotowała i poprowadziła instr K.Górnisiewicz.