Menu Content/Inhalt
Komunikaty


Centralna ciepła woda - bezpieczeństwo i komfort użytkowania PDF Drukuj

  W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców programem

CENTRALNA CIEPŁA WODA - BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT UŻYTKOWNIKA"

informujemy, że OSM planuje podłączenie do centralnej ciepłej wody mieszkań  wyposażonych w tradycyjne podgrzewacze gazowe.

Więcej…
 
Komunikat dotyczący segregacji i wywozu śmieci PDF Drukuj
W związku z licznymi interwencjami ze strony Urzędu Miasta w sprawie nieprawidłowej segregacji odpadów (tj. do pojemników na odpady segregowane wrzucane są mieszane odpady komunalne), informujemy, że w przypadku powtarzających się tego typu sytuacji, Urząd Miasta obciążać będzie Spółdzielnię opłatą za śmieci w wysokości 14,00 zł/os. Spowoduje to wzrost opłaty za mieszkanie w pozycji „wywóz śmieci".

 
Odstąpienie od naliczenia odsetek ! PDF Drukuj

Zarząd Ostrowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej informuje, że w stosunku do osób, które na dzień 31.01.2015 r. nie będą posiadać zaległości w opłatach za mieszkanie,  Spółdzielnia odstąpi od naliczenia całości odsetek za opóźnienie za okres do 31.01.2015 r.

  
    Informację na temat wysokości zadłużenia można uzyskać w Dziale ds. Gospodarki Lokalami ( ul. Kochanowskiego 5 pok. nr 10, tel. 41 2631101 wewn. 125 lub 151 ), w Dziale Księgowości ( pok. nr 8, tel. 41 2631101 wewn.150 ) lub w Administracjach poszczególnych osiedli.   


Ostrowiec Św. 16.12.2014
 
Ostrzeżenie PGE Obrót S.A. PDF Drukuj
OSM na prośbę PGE Obrót S.A. w Skarżysku,
przedstawia informację dla mieszkańców Spółdzielni:

Szanowni Państwo,

PGE Obrót S.A. Oddział z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej informuje Odbiorców energii elektrycznej - Klientó PGE Obrót S.A., że Spółka na dzień dzisiejszy nie prowadzi żadnych działań polegających na składaniu wizyt domowych w celu podpisania, aktalizacji lub zmiany umowy związanej ze sprzedażą i dostawą energii elektrycznej. Osoby podające się za "przedstawicieli energetyki", proponując zakup energii elektrycznej, nie reprezentują PGE Obrót S.A.

Prosimy o zachowanie ostrożności.

Z poważaniem

                         PGE Obrót S.A
Oddział z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej
                             Dyrektor
                        Tomasz Herman


 
Rewolucja śmieciowa - nowy system odbioru odpadów PDF Drukuj
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 5
designed by www.madeyourweb.com