• 7-zip - darmowy Kompresor plików na licencji GNU
   7-Zip to darmowy i coraz bardziej popularny program do kompresji charakteryzujący się najwyższym stopniem kompresji generowanych plików (we własnym formacie 7z). Obsługuje ponadto formaty: ZIP, CAB, RAR, ARJ, GZIP, BZIP2, TAR, CPIO, RPM i DEB.
   Aby wybrać obsługiwane rozrzerzenia należy w menu Narzędzia -> Opcje na zakładce System wybrać " Zaznacz wszystko" i " Zastosuj "
 • Skaner antywirusowy online NOD32
  Skaner online firmy ESET jest w pełni funkcjonalnym, przyjaznym użytkownikowi narzędziem, które umożliwia usuwanie wykrytych zagrożeń bez konieczności instalacji programu antywirusowego. Skaner korzysta z technologii ThreatSense® oraz aktualnych sygnatur aplikacji ESET NOD32.
 • Skaner antywirusowy online Panda
  Skanuje, unieszkodliwia i eliminuje ponad 185 000 wirusów, robaków i trojanów we wszystkich elementach systemu, dysku twardym, plikach skompresowanych i poczcie. Wykrywa programy szpiegujące. 84 procent złośliwych kodów na świecie zainstalowanych na komputerach to programy typu spyware. Sprawdź, czy spyware nie ukrywa się również w Twoim komputerze.
  NOWOŚĆ! Wykrywa następujące rodzaje złośliwych kodów:
  Dialery Narzędzia hakerskie rootkity Żarty Luki w zabezpieczeniach Hoaxy
  Zawiera skuteczny system heurystyczny wzmocniony dodatkowo innowacyjnymi Technologiami TruPrevent™ do wykrywania nieznanych złośliwych kodów.
  Aktualizowany przynajmniej raz dziennie w celu wykrywania najnowszych wirusów i programów typu spyware.
  Bez potrzeby instalowania innych programów, wystarczy połączenie z Internetem i kliknięcie, gdy tylko chcesz sprawdzić poziom ochrony swojego komputera.