Menu Content/Inhalt
Komunikaty
Komunikat dotyczący segregacji i wywozu śmieci PDF Drukuj
W związku z licznymi interwencjami ze strony Urzędu Miasta w sprawie nieprawidłowej segregacji odpadów (tj. do pojemników na odpady segregowane wrzucane są mieszane odpady komunalne), informujemy, że w przypadku powtarzających się tego typu sytuacji, Urząd Miasta obciążać będzie Spółdzielnię opłatą za śmieci w wysokości 14,00 zł/os. Spowoduje to wzrost opłaty za mieszkanie w pozycji „wywóz śmieci".

 
Odstąpienie od naliczenia odsetek ! PDF Drukuj

Zarząd Ostrowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej informuje, że w stosunku do osób, które na dzień 31.01.2015 r. nie będą posiadać zaległości w opłatach za mieszkanie,  Spółdzielnia odstąpi od naliczenia całości odsetek za opóźnienie za okres do 31.01.2015 r.

  
    Informację na temat wysokości zadłużenia można uzyskać w Dziale ds. Gospodarki Lokalami ( ul. Kochanowskiego 5 pok. nr 10, tel. 41 2631101 wewn. 125 lub 151 ), w Dziale Księgowości ( pok. nr 8, tel. 41 2631101 wewn.150 ) lub w Administracjach poszczególnych osiedli.   


Ostrowiec Św. 16.12.2014
 
Ostrzeżenie PGE Obrót S.A. PDF Drukuj
OSM na prośbę PGE Obrót S.A. w Skarżysku,
przedstawia informację dla mieszkańców Spółdzielni:

Szanowni Państwo,

PGE Obrót S.A. Oddział z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej informuje Odbiorców energii elektrycznej - Klientó PGE Obrót S.A., że Spółka na dzień dzisiejszy nie prowadzi żadnych działań polegających na składaniu wizyt domowych w celu podpisania, aktalizacji lub zmiany umowy związanej ze sprzedażą i dostawą energii elektrycznej. Osoby podające się za "przedstawicieli energetyki", proponując zakup energii elektrycznej, nie reprezentują PGE Obrót S.A.

Prosimy o zachowanie ostrożności.

Z poważaniem

                         PGE Obrót S.A
Oddział z siedzibą w Skarżysku-Kamiennej
                             Dyrektor
                        Tomasz Herman


 
Rewolucja śmieciowa - nowy system odbioru odpadów PDF Drukuj
Więcej…
 
Pomieszczenia do wynajęcia dla mieszkańców bloku os. Pułanki 45 PDF Drukuj

Ostrowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa posiada do wynajęcia dla mieszkańców bloku Os. Pułanki 45 pomieszczenie na XI piętrze tego budynku z przeznaczeniem na pomieszczenie gospodarcze.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 4
designed by www.madeyourweb.com